Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen
Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen ülkenizi seçiniz

İBH BELİRTİ KONTROL TESTİ

İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalıkları I Belirti Kontrol Testi’ne hoş geldiniz. Bu araç, sizin veya sevdiğiniz birinin karın veya barsakla (bağırsakla) ilgili belirtilerinin, Ülseratif Kolit veya Crohn hastalığı (İnflamatuvar Barsak Hastalıklarının iki türü) ile ilgili olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu Test, 18 yaşın üzerinde olan ve barsak (bağırsak) sorunları veya karın ağrısı yaşayan herkes tarafından kullanılabilir.

Bütün cevaplarınız tamamen isimsiz kalacaktır.

Unutmayın, Belirti Kontrol Testi tıbbi görüşün yerini tutmaz. Herhangi bir sağlık sorunuyla ilgili endişeniz olduğunda daima profesyonel tıbbî tavsiye alın.

Belirti Kontrol Testi, sağlık durumunuza tanı koymak amacıyla tasarlanmamıştır ama tanıyı belirlemede doktorunuza yardımcı olabilir.

İBH Belirti Kontrol Testini Başlatın >>

GERİBİLDİRİM FORMU