Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen
Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen ülkenizi seçiniz

İnflamatuvar Barsak Hastalıkları İş Hayatı Planlayıcısı

İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalıkları  İş Hayatı Planlayıcısına hoş geldiniz. Bu planlayıcı, iş ortamınızda yapılabilecek değişiklikler olup olmadığını görmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İş hayatınızla ilgili bir dizi soruya cevap verecek ve en sonunda işyerinde İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalığınızı yönetmek için yapabileceklerinizle ilgili öneriler alacaksınız.

Aynı zamanda ‘İşyerinde İnflamatuvar Barsak Hastalıkları” adlı PDF dosyasını bilgisayarınıza kaydedebilir veya işvereninize vermek üzere çıktısını alabilirsiniz. Bu dosyada İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalıkları  hakkında bilgilerin yanı sıra işyerinizi daha “İnflamatuvar Barsak Hastalıkları dostu” kılmak için öneriler de yer almaktadır.

Burada verdiğiniz tüm bilgiler gizli kalacak ve muhafaza edilmeyecektir. BarsakveYaşam, sizin veya işvereninizin verilen öneriler temel alınarak yaptığınız hiçbir eylemden sorumlu değildir.

İnflamatuvar Barsak Hastalıkları İş Hayatı Planlayıcısını başlat >>

GERİBİLDİRİM FORMU