Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen
Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen ülkenizi seçiniz

Paylaşılan Anlar

İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalıkları olan kişiler verimli, eksiksiz ve üretken hayatlar yaşayabilirler.

Başkalarının günlük hayatla nasıl başa çıktığını ve hayallerini nasıl gerçekleştirdiklerini öğrenmek, hastalığınızla ilgili daha olumlu hissetmenize yardımcı olabilir.

Hastalığa tanı konulmasından hastalığın idare edilmesine ve İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalıkları ile yaşamaya kadar insanların gerçek hayat deneyimlerini dinleyin, izleyin veya okuyun. Bu hikâyelerin hayatınızı en iyi şekilde sürdürmeniz için sizi cesaretlendireceğini ve size ilham vereceğini umuyoruz.

 

Maraton koşmak, İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalığım için en önemli dönüm noktası oldu. 30 yaşıma gelmeden önce bir maratonda koşmak istiyordum ve bunu beş yıl önce başardım.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İnflamatuvar Barsak (Bağırsak) Hastalığı olan kişilere tavsiyem, hastalık karşısında hiç bir zaman pes etmemeleri, çünkü hastalıkla başa çıkmanın her zaman bir yolu var.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

GERİBİLDİRİM FORMU