Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen
Bu internet sitesi, Türkiye’deki okuyucular için hazırlanmıştır. Başka bir ülkenin internet sitesini görüntülemek isterseniz, lütfen ülkenizi seçiniz

Yasal Uyarı ve GİZLİLİK POLİTİKASI

İNTERNET SİTESİNİN KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN AŞAĞIDAKİ HÜKÜM VE KOŞULLARI DİKKATLİCE OKUYUN VE GÖZDEN GEÇİRİN

Bu İnternet sitesini kullanarak bu hüküm ve koşulları kabul etmiş oluyorsunuz. Kabul etmiyorsanız lütfen çıkış yapın ve burada yer alan bilgileri dikkate almayın.

Genel bilgiler

Bu sitede, Ferring İlaç’ın sunduğu bilgiler yer almaktadır. Lütfen bu siteyi dilediğiniz gibi inceleyin. Burada yer alan içeriğe erişiminiz ve kullanımınız aşağıdaki hüküm ve koşullara ve ilgili yasalara tabidir. Bu siteye girerek ve içeriğini gözden geçirerek, sınırlama veya şart olmaksızın bu hüküm ve koşulları kabul etmiş ve bu hüküm ve koşulların siz ve Ferring arasındaki diğer anlaşmaları hükümsüz kaldığını onaylamış bulunuyorsunuz.

Tıbbi Bilgiler

Tıbbi konularda tavsiye almak için daima kendi sağlık uzmanınıza başvurmalısınız.

Bu internet sitesinde yer yer bazı tıbbî hastalıklar ve onların tedavilerine yönelik bilgi yer alsa da, tıbbi bir hastalık söz konusu olduğunda hemen kendi doktorunuzla veya sağlık uzmanınızla görüşün. Ferring İlaç kişisel tıbbi tanı koymamakta veya hastaya özel tedavi önerisinde bulunmamaktadır. Aslında, bu sitede tanımlanan herhangi bir ürünün size uygun olup olmadığına sadece doktorunuz veya diğer sağlık uzmanları karar verebilir.

Bu Bilgilerin Kullanımında Telif Hakkı ve Sınırlama (Ticari olmayan kullanım)

Bu internet sitesinin telif hakkı korunmaktadır. Bu internet sitesinden kopyaladığınız, yazdırdığınız ve indirdiğiniz her türlü yazılı veya grafik malzemenin kullanım hakkı, sadece kişisel, ticari olmayan şekilde evde kullanımınız için Ferring ve/veya iştirakleri tarafından size, herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya mülkiyet ibarelerinde değişiklik yapmamanız veya silmemeniz kaydıyla verilmiştir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Ferring, bu internet sitesine doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler eklemek için makul çabayı gösterecektir ancak Ferring bunların doğruluğu, tamlığı veya güncelleme sıklığı ile ilgili hiçbir garanti veya beyanda bulunmaz. Bu internet sitesine giren tüm kullanıcılar, siteye girmenin kendi sorumlulukları altında olduğunu ve ne Ferring’in ne de bu internet sitesinin oluşturulmasında veya sunulmasında yer alan herhangi bir tarafın, bu internet sitesinde yer alan bilgilere erişimden ve bilgilerin kullanımından veya hata veya ihmalden, baskı hatasından, güncel olmayan bilgiden, teknik veya fiyatlama hatalarından, yazım hatasından veya bu internet sitesinde görünen diğer hatalardan herhangi bir özel, doğrudan veya dolaylı olarak, tesadüfi veya dolaylı veya cezai zararlar dahil olmak üzere hiçbir zarardan sorumlu olmayacağını (Ferring bu zararların oluşması ihtimaliyle ilgili tavsiye almış olsa bile) kabul ederler. Bu sınırlandırma, bilgisayar donanımınızda oluşabilecek hasarları veya bilgisayar donanımınıza zarar verebilecek her türlü virüsü de içermektedir.

Yasal Uyarı

Bilgiler ve ilgili malzemeler önceden haber vermeden değiştirilebilir. Bu internet sitesi, tüm bilgiler ve içindeki ilgili malzemeler “bu şekliyle” sağlanmaktadır. Ferring, bu web sitesinin veya içerdiği bilgiler ile malzemelerin tamlığı, doğruluğu, güncelliği veya yeterliliği veya uygunluğu, işlevselliği, kullanılabilirliği, ya da işletimi konusunda hiçbir beyan ya da garanti vermemektedir. Bu internet sitesini kullanarak, bu internet sitesindeki bilgilerin ve malzemelerin eksik, yanlış, güncelliğini yitirmiş olabileceği ya da ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamayabileceği riskini kabul etmektesiniz. Ferring özellikle bu internet sitesiyle ve içindeki bilgi, grafik ve malzeme ile ilgili ifade edilen veya ima içeren ve bununla sınırlı olmamak üzere garantiler ve ticari pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk ile ilgili hiçbir garanti vermez.

Diğer İnternet Sitelerine Linkler

Bu internet sayfasında diğer internet sitelerine linkler bulunabilir veya dünya çapında ağlardan bu siteye linkle erişilebilir. Ferring’in, bu internet sitesinin bağlantı verdiği veya bu internet sitesine erişimi olan diğer internet sitelerinin içeriği, kullanımda olup olmadığı, işletmesi ve performansı ile ilgili bir sorumluluğu veya kontrolü yoktur. Ferring, bu internet sitesinden erişebileceğiniz diğer sitelerin içeriğine ilişkin herhangi bir beyanda bulunmaz.

Gizliliğiniz Hakkında

Bu internet sitesine erişim Ferring tarafından izlenebilir. Eğer izleniyorsa talebin geldiği URL’ler, talebi isteyen makine ve talep zamanı, erişim istatistiği ve güvenliğini sağlamak amacıyla kaydedilir. Bu internet sitesini kullanımınız ve siteye erişiminiz, bu gibi genel izlemelere onay verdiğinizi gösterir. İnternet sitesinden bilgilerin nasıl toplanabileceği ve kullanılabileceği konusundaki ayrıntılar için lütfen FERRING GİZLİLİK POLİTİKASI’nı okuyun.

Ticari Markalar

Bu internet sitesinde görüntülenen, ticari marka sembolüyle veya çevresindeki metnin yazım şeklinden farklı formda belirtilen tüm Ferring ürün ticari isimleri ve logoları, aksi belirtilmediği takdirde Ferring İlaç’ın ticari markalarıdır. Bu internet sitesinde görünen üçüncü taraflara ait diğer tüm ürün veya ticari isimler, kendi sahiplerinin mülkiyetinedir ve Ferring onların mülkiyetlerinde herhangi bir hak iddia etmemektedir.

Lisans Verilmez

Bu internet sitesinde yer alan hiçbir şey, yukarıdaki Malzeme Kullanımında Telif Hakkı ve Sınırlama (Ticari olmayan kullanım) bölümünde belirtilenler dışında ima, hukuki engel ya da başka şekilde, herhangi bir formda veya şekilde Ferring’e ait bir patentin, telif hakkının veya ticari markanın kullanma hakkı veya lisansı olarak görülüp yorumlanamaz. Ferring’in yasanın verdiği en geniş ölçüde, fikri mülkiyet haklarını koruduğunu hatırlatırız.

Görüş Bildirimi (Ferring’e Verilen Bilgiler)

Gerek bu internet sayfasından gerekse başka iletişim yollarından Ferring’e iletilen talep edilmeden verilen sorular, yorumlar veya öneriler gibi her türlü bilgi, gizli kabul EDİLMEYECEKTİR. Bu bilgilerle ilgili Ferring’in size karşı herhangi bir şekilde hiçbir yükümlülüğü yoktur. Ferring’e ilettiğiniz her bilgiyle, Ferring’in bunu kopyalamak, dağıtmak, ifşa etmek, görüntülemek, sergilemek, iletmek, uygulamak, türev çalışmalar yaratmak ve bilgiyi başkalarına dağıtmakta sınırsız olarak özgür olduğunu ve başkalarına da bu hakkı verdiğini anlamaktasınız. Ek olarak Ferring, bu fikirleri, kavramları, teknik bilgileri veya teknikleri içeren ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlaması dahil olarak ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın bu bilgilerin içerdiği fikirleri, kavramları, teknik bilgileri veya teknikleri herhangi bir amaç için kullanmakta serbest olacaktır.

Diğer

Bu internet sitesi kullanım koşulları yürürlükteki yasalara uygun olarak yönetilir ve tefsir edilir. Buradaki hükümlerden herhangi birinin uygulanamaz, kanuna aykırı veya herhangi bir nedenden dolayı geçersiz olması durumunda, o hüküm ortadan kaldırılacak veya gerekli olan asgari ölçüde sınırlanacak ve bu tür bir eleme veya sınırlama geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Bu internet sitesi kullanım koşulları buradaki konuyla ilgili Ferring’le aranızdaki tüm anlaşmayı oluşturmaktadır ve bu hüküm ve koşullara uyamamanızdan kaynaklanan herhangi bir ödeme istemini ya da zararı Ferring’e tazmin etmeyi kabul edersiniz.

Ferring internet sayfası, mekanik, telekomünikasyon, yazılım, donanım ve üçüncü taraf satıcılarının hataları, güncelleme ve yapım aşamasında olma nedeniyle zaman zaman kullanım dışı olabilir. Ferring, arızanın ne zaman gerçekleşeceğini tahmin veya kontrol edemez ve arıza süresini kontrol edemez veya bu arızadan kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz.

Ferring, bu sayfadaki malzemeleri istediği zaman değiştirme veya silme hakkını saklı tutar.

Ferring bu gönderiyi güncelleyerek İnternet Sitesi Kullanım Hükümlerini istediği zaman değiştirebilir. Her türlü değişiklikler sizi bağlamaktadır, bu nedenle o dönemdeki mevcut Kullanım Hükümlerini gözden geçirmek amacıyla bu hükümleri düzenli aralıklarla inceleyin.

Ferring Gizlilik Politikası

Ferring internet sayfasını ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Site ziyaretçilerimizin gizliliğine saygı göstermeyi taahhüt ettiğimiz için bu internet sitesi Gizlilik Politikası, sitemizi ziyaretiniz sırasında sizden toplayabileceğimiz bilgileri, onları nasıl kullanabileceğimizi ve sağlayabileceğiniz bilgileri nasıl koruyacağımızı tanımlamaktadır. Gizlilik politikası, bilgileri sizden toplama ve kullanmadaki iş menfaatlerimiz ile sizin bizimle paylaştığınız kişisel kimlik bilgilerinin uygun şekilde korunması ve yönetilmesi ihtiyacınız arasındaki denge kurma çabalarımızı tanımlamaktadır. Bu internet sitesine girerek ve onu kullanarak bize sağladığınız her bilgiyi bu politika doğrultusunda kullanmamıza otomatik olarak razı olduğunuzu lütfen dikkate alın.

Kişisel Kimlik Bilgileri

Kişisel kimlik bilgileri adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz veya sizi bireysel olarak tanımlamak için mantık çerçevesinde kullanılabilecek diğer bilgileri içerir. Ferring web sitesi ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini sadece gönüllü olarak verildiğinde toplar. Aksi takdirde Ferring sitemizde sizden bu bilgileri toplamaz.

İnternet sitemizin size kişisel bilgi verme seçeneği sunduğumuz bölümlerinde, herhangi bir durumda, bu bilgileri kullanma niyetimizle ilgili sizi bilgilendirmekteyiz. Ferring olarak, kişisel kimlik bilgilerini aldığımızda, İnternet bazlı olmayan işletmelerde olduğu gibi bu bilgileri makul ticari amaçlar için kullanabiliriz. Örneğin, bu bilgileri ilgilenebileceğinize inandığımız bilgileri size e-posta veya normal posta yoluyla iletmek için kullanabiliriz. Bu bilgiler ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara hizmet etmek amacıyla veri derlemek ve analiz yapmak için kullanılabilir. Veriler aynı zamanda çevrimiçi sağladığımız hizmetlerin kullanımı ve yararını değerlendirmek için de derlenmektedir. Bilgileriniz dünyanın diğer ülke ve bölgelerindeki Ferring tesislerine işlenmeleri ve kullanılmaları için transfer edilebilir. Kişisel kimlik bilgileri kullanıcıya önceden bildirilip açıkça rızası alınmadan Ferring tarafından satılmayacak veya kiralanmayacaktır.

Toplu Veri

Ferring internet sitesi sizden kişisel olmayan bilgi de toplayabilir. Örneğin, ziyaretçilerin sitemize giriş tarih ve saatlerini, kullanılan web tarayıcısı türünü ve sitemize bağlandıkları internet sitesi hakkındaki bilgileri toplayabiliriz. İnternet sitelerimiz bu bilgileri ziyaretçinin bilgisayarına “çerez” adı verilen bilgi parçacıklarını bırakarak topluyoruz. Bu teknoloji, bir ziyaretçinin kişisel bilgilerini toplamaz. Aksine, bu bilgi toplu bir biçimde toplanır. Çerezler bize bir internet sitesinin sayfalarının nasıl, ne zaman ve kaç kişi tarafından ziyaret edilmiş olduğunu söyleyebilirler. Bu toplu bilgiler internet sitemizi size daha iyi hizmet vermek için geliştirmemizi ve sizi daha iyi bilgilendirmemizi sağlayacaktır. Çerezler ayrıca sistemimize yeniden girdiğinizde sitemizdeki ilgi noktalarınıza kısa yoldan erişiminizi sağlayabilir. Sisteminize çerez bırakılmasının bilgisayarınızın performansı üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Diğer Sitelere Verilen Linkler

Ziyaretçilerimize kaynak sağlamak amacıyla, Ferring diğer internet sitelerine linkler verebilir. Bilgilerinin doğruluğu ve yararlılığı konusunda yüksek standardımızı karşıladığına inandığımız internet sitelerini dikkatle seçmekteyiz. Ancak internet sitesi tasarımı ve içeriği çok hızlı bir şekilde değişebildiğinden link verdiğimiz her internet sitesinin standardına garanti verememekteyiz. Aynı şekilde, Ferring olmayan herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu değiliz. Aynı zamanda, diğer sitelerin gizlilik politikalarını garanti edememekteyiz. Bu sitelerin gizlilik politikalarını doğrudan kontrol etmenizi öneririz.

Seçenek

Bu bilgilere dayanarak, Ferring tarafından size ileride gönderilebilecek e-postaları veya diğer iletişim şekillerini almayı durdurmak isterseniz veya Ferring internet sitesi yoluyla kişisel kimlik bilgilerinizi gönderdiyseniz ve bu bilgilerin kayıtlarımızdan silinmesini isterseniz lütfen Ferrring internet sitesi iletişim formu aracılığıyla bize bilgi verin. Bu konulardaki talepleriniz yerine getirilecektir.

Doğruluk

Ferring olarak, bize verdiğiniz her türlü kişisel bilginin doğruluğunu ve gizliliğini korumak için her türlü çabayı göstereceğiz. Bize ilettiğiniz bilgilere eklemeler veya değişiklikler yapmak isterseniz lütfen Ferring internet sitesi iletişim formu aracılığıyla bize iletin.

Güvenlik

Bu Ferring internet sayfasına iletilen her bilgi, mevcut teknolojinin sağlayabildiği ölçüde güvenlidir. Yetkisiz üçüncü taraflar, iletim sırasında bilgiye erişememelidirler. Bizimle paylaştığınız bilgileri güvenle saklayacak ve onları izinsiz erişimden veya ifşadan korumak için gerekli adımları atacağız. Hiçbir güvenlik adımı yüzde 100 koruma sağlayamasa da, elimizdeki bilgilere yetkisiz erişimi önlemek için sanat eseri teknolojileri ve sistemleri kullanmaktayız. Bu bilgilere erişimi, onları bilmeye yetkili Ferring personeli ile sınırlı tutacağız. Ekibimizi sizin gizliliğinizi koruma görevleriyle ilgili eğitmekteyiz.

Çocuklar

Ferring, 18 yaşın altındaki çocukların kişisel kimlik bilgilerini isteyerek toplamaz veya saklamaz. Eğer çocuğunuz gerçek yaşını belirtmeden bize bilgi göndermişse ve siz bu bilginin kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen Ferring internet sitesi iletişim formu yoluyla bize bildirin, bilgiyi hemen sileceğiz.

Değişiklikler

Bu gizlilik politikasındaki tüm değişiklikler buradan anında bildirilecektir. Yapılmış olabilecek değişiklikleri gözden geçirmek için gizlilik politikasını düzenli aralıklarla kontrol edin.

Ferring internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlginize ve düşüncelerinize değer veriyoruz. Internet sitesi aracılığıyla Ferring’e verilen bilgilerin kullanımıyla ilgili yorumlarınız veya endişeleriniz varsa, lütfen Ferring internet sitesi iletişim formu yoluyla bize ulaşın.

GERİBİLDİRİM FORMU